fb_img
 FL9140

BT WVN 7/8 PANT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FL9140
70%
3.690,00 ден.
1.107,00 ден.
или на 3 рати без камата по 369,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 87% Рециклиран полиестер 13% Еластин
Подгрупа Панталони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

29%
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Puma
80%
6.190,00 ден.
1.238,00 ден.
Adidas
50%
4.390,00 ден.
2.190,00 ден.
Nike
30%
4.890,00 ден.
3.390,00 ден.
Nike
30%
4.890,00 ден.
3.390,00 ден.
Nike
60%
3.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
80%
3.390,00 ден.
678,00 ден.
Adidas
70%
3.690,00 ден.
1.107,00 ден.
Adidas
70%
3.690,00 ден.
1.107,00 ден.
Adidas
70%
3.390,00 ден.
1.017,00 ден.
Adidas
70%
4.990,00 ден.
1.497,00 ден.
Adidas
70%
3.990,00 ден.
1.197,00 ден.
Adidas