fb_img
 FL9220

W D2M BRD 78TIG

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FL9220
12%
2.490,00 ден.
2.190,00 ден.
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 70% Рециклиран полиестер 19% Полиестер 11% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

20%
W
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas