fb_img
 FM0744

YA FAV WB

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: FM0744
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
 • 9-10 год. ( cm)
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год. ( cm)
  164
 • 14-15 год. ( cm)
  170
 • 15-16 год. ( cm)
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Полиамид
Подгрупа Шушкавци
Спорт Lifestyle
Производител Adidas