fb_img
 FM6366

I GR FZHD J FT

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: FM6366
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
 • 12-18 мес. ( cm)
  86
 • 1-2 год. ( cm)
  92
 • 2-3 год. ( cm)
  98
 • 3-4 год. ( cm)
  104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал 70% Памук 30% Полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

31%
I
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
31%
I
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
29%
INF
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
31%
I
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
I
1.890,00 ден.
Adidas
20%
I
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
31%
I
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
30%
I
1.990,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
20%
I
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
Adidas
1.990,00 ден.
Adidas
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
Adidas
1.890,00 ден.
Adidas
Adidas
1.890,00 ден.
Adidas
Adidas
1.990,00 ден.
Adidas
Adidas
2.390,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
Adidas
2.390,00 ден.
Adidas