fb_img
 FM6699

E 3S TIGHT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FM6699
21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 92% Памук 8% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

20%
Adidas
4.990,00 ден.
3.990,00 ден.
Adidas
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas