fb_img
 FM6752

CLSC KIDS

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: FM6752
18%
1.090,00 ден.
890,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Унисекс
Боја Розева
Материјал 67% Памук 33% Полиестер
Подгрупа Ранци
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

18%
CLSC
1.090,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
21%
Adidas
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas