fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FM7020

YG E LIN TEE

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За тинејџери (35.5 - 41)
  • Шифра на производ: FM7020
30%
890,00 ден.
623,00 ден.


  • 116
  • 128
  • 140
  • 164
  • 170
  • 152
+
-

Опис