fb_img
 FM7026

YG E LIN FZ HD

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: FM7026
70%
2.490,00 ден.
747,00 ден.
или на 3 рати без камата по 249,00 ден. со
 • 5-6 год.
  116
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 52% Памук 48% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas