fb_img
 FN0921

LB UR FT KN PNT

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: FN0921
30%
1.990,00 ден.
1.390,00 ден.
  • 116
  • 128
  • 9-10 год. ( cm)
    140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Сива
Материјал 60% Памук 40% Рециклиран полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

41%
LB
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
41%
LB
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
52%
LB
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
55%
LB
1.990,00 ден.
890,00 ден.
Adidas