fb_img
 FN0979

SW BP

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: FN0979
36%
2.490,00 ден.
1.592,00 ден.
  • XXS
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 64% Рециклиран полиестер 36% Еластин
Подгрупа Ранци
Спорт Тренинг
Производител Adidas