fb_img
 FN1002

LK GRAPHIC CAP

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: FN1002
40%
790,00 ден.
472,00 ден.
  • XXS
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 70% Памук 30% Полиестер
Подгрупа Капи
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

28%
LG
690,00 ден.
490,00 ден.
Adidas
40%
LK
790,00 ден.
472,00 ден.
Adidas
40%
LK
790,00 ден.
472,00 ден.
Adidas