fb_img
 FQ2449

TINY POWER

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FQ2449
70%
290,00 ден.
87,00 ден.
или на 3 рати без камата по 29,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Привезоци
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

68%
290,00 ден.
90,00 ден.
Adidas
70%
290,00 ден.
87,00 ден.
Adidas
50%
590,00 ден.
290,00 ден.
Adidas
50%
590,00 ден.
290,00 ден.
Adidas