fb_img
 FR5114

Adidas W 3S Z DK Pant

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FR5114
41%
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
  • XS
  • S
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 67% Памук 33% Рециклиран полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

41%
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas