fb_img
 FS0308

Adidas X SG TRN

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FS0308
25%
790,00 ден.
590,00 ден.
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал 100% Полипропилен
Подгрупа Костобрани
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

50%
X
1.390,00 ден.
690,00 ден.
Adidas
50%
X
1.390,00 ден.
690,00 ден.
Adidas
57%
X
690,00 ден.
290,00 ден.
Adidas
57%
X
690,00 ден.
290,00 ден.
Adidas
18%
X
1.090,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas