fb_img
 FS0399

Adidas PRED GL TRN

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FS0399
20%
1.490,00 ден.
1.190,00 ден.
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 63% Полиестер 37% Полиуретан
Подгрупа Голмански ракавици
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

46%
Predator
1.490,00 ден.
790,00 ден.
Adidas
46%
Predator
1.490,00 ден.
790,00 ден.
Adidas
20%
PRED
1.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
20%
PRED
1.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
18%
Adidas
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas