fb_img
 FS0411

Adidas PRED GL TRN J

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: FS0411
18%
1.090,00 ден.
890,00 ден.
  • 5
  • 6
  • 7
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 83% ЕВА (етиленски винил ацетат) 15% Полиестер 2% Гума
Подгрупа Голмански ракавици
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

18%
PRED
1.090,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
18%
PRED
1.090,00 ден.
890,00 ден.
Adidas