fb_img
 FS0425

Adidas X GL PRO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FS0425
20%
7.390,00 ден.
5.890,00 ден.
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал 45% Полиестер 30% Памук 20% Полиуретан 5% Еластин
Подгрупа Голмански ракавици
Спорт Фудбал
Производител Adidas