fb_img
 FS2394

Adidas W ZNE SpS A.RDY

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FS2394
4.290,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 88% Рециклиран полиестер 12% Еластин
Подгрупа Сет
Спорт Тренинг
Производител Adidas