fb_img
 FS2443

Adidas Urban Crew

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FS2443
30%
3.690,00 ден.
2.583,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 67% Памук 33% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

51%
Urban
5.590,00 ден.
2.712,00 ден.
Adidas
44%
Urban
4.990,00 ден.
2.792,00 ден.
Adidas
36%
Urban
4.990,00 ден.
3.192,00 ден.
Adidas
44%
Urban
4.290,00 ден.
2.392,00 ден.
Adidas