fb_img
 FS8369

Adidas LK CLEO CL BP

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: FS8369
21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Унисекс
Боја Сина
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Ранци
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

18%
CLSC
1.090,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
18%
CLSC
1.090,00 ден.
890,00 ден.
Adidas