fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FS8395

Adidas M CO 3PP BRIEF

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FS8395
2.190,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Мултиколор
Материјал 57% Памук 38% Полиестер 5% Еластин
Подгрупа Долна облека
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
2.190,00 ден.
Adidas