fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FS8397

M CC 3PP BRIEF

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FS8397
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал 92% Полиестер 8% Еластин
Подгрупа Долна облека
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

MEN'S
690,00 ден.
Outhorn