fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FS9106

Adidas RUN ARM B G

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FS9106
1.590,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Појас за трчање
Спорт Трчање
Производител Adidas