fb_img
 FS9792

W FAV T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FS9792
33%
1.490,00 ден.
990,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 92% Памук 8% Еластин
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

35%
1.690,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
35%
1.690,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
35%
1.690,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas