fb_img
 FT3140

Adidas ASK L CW T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FT3140
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Виолетова
Материјал 85% Рециклиран полиестер 15% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas