fb_img
 FT3145

Adidas BT L 3S MESH T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FT3145
20%
4.990,00 ден.
3.990,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 64% Полиамид 36% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

21%
E
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas