fb_img
 FU1112

Adidas TINY CLASSIC

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FU1112
20%
490,00 ден.
390,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Привезоци
Спорт Тренинг
Производител Adidas