fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FU8402

Adidas Stabil Jr

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: FU8402
39%
4.290,00 ден.
2.590,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 4
 • 38
  5
 • 38⅔
  5.5
 • 39⅓
  6
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Индор
Производител Adidas


Слични производи

41%
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas