fb_img
 FV0351

REEBOK RUSH RUNNER 3.0 SYN

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: FV0351
29%
1.690,00 ден.
1.190,00 ден.
 • 36
  4.5
 • 36.5
  5
 • 37
  5.5
 • 38
  6
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Трчање
Производител Reebok