fb_img
 FV2417

Adidas TERREX AGRAVIC TR GTX

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FV2417
6.190,00 ден.
  • 8
  • 8.5
  • 45
    10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сива
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
7.390,00 ден.
Adidas
Adidas
6.190,00 ден.
Adidas
Adidas
6.190,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
TERREX
7.390,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
Adidas
13.590,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
30%
TERREX
8.690,00 ден.
6.083,00 ден.
Adidas