fb_img
 FV4662-

X 19.4 TF J

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: FV4662-
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-Сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas