fb_img
 FV6056

duramo lite 2.0 m

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FV6056
50%
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
 • 6.5
 • 7
 • 7.5
 • 8
 • 8.5
 • 9
 • 9.5
 • 10
 • 45
  10.5
 • 46
  11
 • 46.5
  11.5
 • 47
  12
 • 12.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

39%
duramo
4.290,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
39%
duramo
4.290,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
20%
DURAMO
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas