fb_img
 FV6416

REEBOK LITE 2.0

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FV6416
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
 • 8
 • 8.5
 • 9
 • 42.5
  9.5
 • 43
  10
 • 44
  10.5
 • 44.5
  11
 • 11.5
 • 45.5
  12
 • 46
  12.5
 • 47
  13
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Трчање
Производител Reebok