fb_img
 FV6791

Adidas TERREX FREE HIKER GTX

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FV6791
30%
13.590,00 ден.
9.513,00 ден.
 • 42
  8
 • 8.5
 • 43
  9
 • 9.5
 • 44.5
  10
 • 10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

30%
Adidas
7.390,00 ден.
5.173,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
6.190,00 ден.
4.333,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
6.190,00 ден.
4.333,00 ден.
Adidas
30%
TERREX
7.390,00 ден.
5.173,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
8.690,00 ден.
6.083,00 ден.
Adidas
30%
TERREX
7.390,00 ден.
5.173,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
8.690,00 ден.
6.083,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
6.190,00 ден.
4.333,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
8.690,00 ден.
6.083,00 ден.
Adidas