fb_img
 FV6841

Adidas TERREX SWIFT R2 GTX

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FV6841
8.690,00 ден.
 • 40.5
  7
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Маскирна
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
7.390,00 ден.
Adidas
Adidas
6.190,00 ден.
Adidas
Adidas
6.190,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
TERREX
7.390,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
Adidas
6.190,00 ден.
Adidas
Adidas
13.590,00 ден.
Adidas
30%
TERREX
8.690,00 ден.
6.083,00 ден.
Adidas