fb_img
 FW3157-

Adidas HOOPS MID 2.0 K

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: FW3157-
2.790,00 ден.
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

57%
HOOPS
2.790,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas