fb_img
 FW3468

Adidas STREETSPIRIT 2.0

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FW3468
30%
4.990,00 ден.
3.490,00 ден.
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 10
 • 45
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Полиуретан, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Lifestyle
Производител Adidas