fb_img
 FW3517

Adidas HOOPS 2.0 MID

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FW3517
30%
3.990,00 ден.
2.793,00 ден.
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

30%
Adidas
3.990,00 ден.
2.793,00 ден.
Adidas
44%
Adidas
3.990,00 ден.
2.232,00 ден.
Adidas
73%
CF
5.590,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
44%
HOOPS
3.990,00 ден.
2.232,00 ден.
Adidas
44%
HOOPS
4.590,00 ден.
2.552,00 ден.
Adidas
52%
HOOPS
3.990,00 ден.
1.912,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
3.990,00 ден.
2.793,00 ден.
Adidas