fb_img
 FW6933-

Adidas X GHOSTED.4 FxG J

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: FW6933-
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Жолта
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Фудбал-копачки
Спорт Фудбал
Производител Adidas