fb_img
 FW8395

Adidas ActivePlay I x CLEOFUS

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: FW8395
2.490,00 ден.
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Виолетова
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
2.790,00 ден.
Adidas