fb_img
 FW9838

Adidas D Rose 773 2020

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FW9838
4.990,00 ден.
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 8.5
 • 9
 • 9.5
 • 10
 • 45
  10.5
 • 11
 • 46.5
  11.5
 • 12
 • 48
  12.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт Кошарка
Производител Adidas