fb_img
 FX7729

Adidas ULTRABOOST 21 PRIMEBLUE

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FX7729
40%
11.190,00 ден.
6.690,00 ден.
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 6.5
 • 7.5
 • 8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 9.5
 • 10
 • 45
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

40%
UltraBOOST
9.890,00 ден.
5.890,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
11.190,00 ден.
7.790,00 ден.
Adidas
19%
Adidas
11.190,00 ден.
8.990,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
9.890,00 ден.
6.890,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
11.190,00 ден.
7.790,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
11.190,00 ден.
7.790,00 ден.
Adidas
Adidas
11.190,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
9.890,00 ден.
6.890,00 ден.
Adidas
19%
UltraBOOST
11.190,00 ден.
8.990,00 ден.
Adidas
Adidas
11.190,00 ден.
Adidas