fb_img
 FY0377

Adidas ULTRABOOST 21

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FY0377
11.190,00 ден.
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

40%
UltraBOOST
9.890,00 ден.
5.890,00 ден.
Adidas
Adidas
11.190,00 ден.
Adidas
19%
Adidas
11.190,00 ден.
8.990,00 ден.
Adidas
47%
UltraBOOST
11.190,00 ден.
5.890,00 ден.
Adidas
19%
Adidas
11.190,00 ден.
8.990,00 ден.
Adidas
19%
Adidas
11.190,00 ден.
8.990,00 ден.
Adidas
Adidas
9.890,00 ден.
Adidas
19%
UltraBOOST
11.190,00 ден.
8.990,00 ден.
Adidas
40%
UltraBOOST
9.890,00 ден.
5.890,00 ден.
Adidas