fb_img
 FY0401

Adidas ULTRABOOST 21 W

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FY0401
11.190,00 ден.
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

47%
UltraBOOST
11.190,00 ден.
5.890,00 ден.
Adidas
40%
UltraBOOST
9.890,00 ден.
5.890,00 ден.
Adidas
40%
UltraBOOST
9.890,00 ден.
5.890,00 ден.
Adidas
50%
UltraBOOST
11.190,00 ден.
5.590,00 ден.
Adidas
51%
UltraBOOST
11.190,00 ден.
5.390,00 ден.
Adidas
Adidas
11.190,00 ден.
Adidas