fb_img
НОВО
 FY0626

Adidas PREDATOR FREAK .4 FxG J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: FY0626
2.790,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Синтетика Ѓон: Синтетика
Подгрупа Фудбал-копачки
Спорт Фудбал
Производител Adidas