fb_img
 FY0743

Adidas PREDATOR FREAK .1 FG

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FY0743
19%
13.590,00 ден.
10.890,00 ден.
 • 7
 • 7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 9
 • 9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Фудбал-копачки
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

19%
Adidas
6.190,00 ден.
4.990,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
Adidas
13.590,00 ден.
Adidas
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas