fb_img
 FY0822

Adidas NEMEZIZ .4 FxG J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: FY0822
2.490,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Синтетика Постава: Синтетика Ѓон: Синтетика
Подгрупа Фудбал-копачки
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

50%
NEMEZIZ
3.990,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
32%
NEMEZIZ
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
64%
NEMEZIZ
2.790,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
64%
NEMEZIZ
2.790,00 ден.
990,00 ден.
Adidas