fb_img
НОВО
 FY0822-

Adidas NEMEZIZ .4 FxG J

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: FY0822-
2.490,00 ден.
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Синтетика Постава: Синтетика Ѓон: Синтетика
Подгрупа Фудбал-копачки
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

50%
NEMEZIZ
3.990,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
32%
NEMEZIZ
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
НОВО
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas