fb_img
 FY1772

Adidas JAWPAW SLIP ON H.RDY

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FY1772
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
 • 43⅓
  9
 • 44⅔
  10
 • 46
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: / Ѓон: Синтетичка гума
Подгрупа Обувки за вода
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas