fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FY3319-

Adidas X SPEEDFLOW.4 FxG C

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: FY3319-
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
  • 29
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Фудбал-копачки
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

52%
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas